Ağır Motor Toplama Tezgahları

Ağır Motor Toplama Tezgahları

Kasım 20, 2016
|
0 Comments
|

OZKMOTOP900 :

Ağır motor toplama tezgahı 900kg’a kadar motor bakımları için uygundur(Hafif ticari ve küçük motorlu kamyon ve kamyonetler için). Üzerine bağlanan motoru kendi ekseni etrafında manuel olarak 360 derece döndürebilir, tekerleklidir bu sayede istenilen yere taşınabilir. Herhangi bir hidrolik ve elektrikli aksamı yoktur. Manuel olarak çalışır.

OZKMOTOP1500 :

Ağır motor toplama tezgahı 1500kg’a kadar motor bakımları için uygundur(Kamyon ve kamyonetler için). Üzerine bağlanan motoru kendi ekseni etrafında manuel olarak 360 derece döndürebilir, tekerleklidir bu sayede istenilen yere taşınabilir. Herhangi bir hidrolik ve elektrikli aksamı yoktur. Manuel olarak çalışır.Yan taraflarındaki destek panelleri sayesinde daha geniş çalışma alanı sağlar.Alt tarafına gizlenmiş destek ayakları sayesinde devrilme gibi kazaları minimize eder.

OZKMOTOP1500UD :

Ağır motor toplama tezgahı 1500kg’a kadar motor bakımları için uygundur(Kamyon ve kamyonetler için). Üzerine bağlanan motoru kendi ekseni etrafında manuel olarak 360 derece döndürebilir, 300mm yukarı veya aşağı hidrolik sistem ile kaldırıp indirilebilir.Motorun bağlanma şekline göre yukarı aşağı hareketle alt tarafı da üst tarafına da efektif olarak çalışma alanı sağlar, tekerleklidir bu sayede istenilen yere taşınabilir.Hidrolik sistemi hava ile çalışır. Yan taraflarındaki destek panelleri sayesinde daha geniş çalışma alanı sağlar.Alt tarafına gizlenmiş destek ayakları sayesinde devrilme gibi kazaları minimize eder. Ayak basma platformu içerisinde gizlenmiş makas sistemi vardır, Otobüs motorlarını yerinden söküp yerine takmak için manuel olarak kullanılır.